
|
 |
|
ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
| Въпрос |
| От: ivan |
Дата: 01/11/2006 |
Как да накарам шейпъра да позволява по-голяма скорост към
www.arena.tv - например 320килобита/сек.? а за всички
останали адреси 180килобита/сек.
|
| Отговор #1 |
| От: ha ha ha |
Дата: 01/11/2006 |
Шейпъре искам тва тва и тва :))) и той го прави ::PPppp
|
| Отговор #2 |
| От: ivan |
Дата: 01/11/2006 |
е тва е егати яката рубрика "Въпроси-Отговори", по-добре да
я бяха сменили на "Въпроси и Подигравки". ако не искаш да
помогнеш по-добре не пиши простотии. Никой не те кара да
отговаряш. Ако все пак някой иска да помогне да напише нещо
смислено.
|
| Отговор #3 |
| От: OMA (oma (a) abv[ точка ]bg) |
Дата: 01/11/2006 |
Пич, как искаш да ти се отговори на такъв въпрос?? Първо
вземи прочети нещо "що е това HTB и как работи" и после
питай тук ако наистина имаш нещо неясно.
Можеш да почнеш от lartc.org.
И пак повтарям, първо се чете после се пита, за да знаеш
какво точно да попиташ!
|
| Отговор #4 |
| От: mda |
Дата: 01/11/2006 |
mi na tapi vaprosi - tap otgovor?!
|
| Отговор #5 |
| От: ... |
Дата: 01/11/2006 |
Въпросът не е тъп, изобщо. Като не ти се отговаря - не
отговаряй, никой не те задължава нито да четеш въпросите
нито да отговаряш. Спри да пишеш слупости
|
| Отговор #6 |
| От: .... |
Дата: 01/11/2006 |
a бе я в устата !
|
<< Cedega CVS (2
) | Mount CD and Floppy Drive ! (3
) >>
|
|
|
|
|
|