ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
питаме зa username i pass, а по време на инсталацията , не е ставало въпрос за това.какво име и прарола да напиша ?
НИКОЙ ЛИ НЕ ЗНАЕ ?
Сигурно си изтеглил Алфа версията на Freespire щом не можеш да влезеш.Тук пише- http://wiki.freespire.org/index.php/Rel...