
|
 |
|
ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
| Въпрос |
| От: Alexandar (sa_xo__at__abv[ точка ]bg) |
Дата: 12/19/2006 |
Как да инсталирам doom3 и quake4 много ви моля ако знаете
кайете предварително мерси !!!!!!!!!!!
|
| Отговор #1 |
| От: Rehsals |
Дата: 12/19/2006 |
Не искам да спамя, но ще ми кажеш ли откъде си ги изтеглил?
|
| Отговор #2 |
| От: Maznislav |
Дата: 12/21/2006 |
И 2 те игри имат прекрасни инсталатори за линукс ..
Потърси малко ...
дори на официалната страница на играта ги има ...
|
<< slq anywhere (1
) | Проблем с Mplayer (5
) >>
|
|
|
|
|
|