ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
Bih iskal da razbera dali ima nqkakva dobra programa za kompkutarni klubove. Po vazmojnost pod X Blagodarq vi
I kakvo triabva de se razbira pod "nqkakva dobra programa za kompKutarni klubove"? Zadavai malko po-smisleni vaprosi ako obichash!!!
Naiveroiatno ti trabva programa za accountvane na traffic na PC koito polzuvat NET Zachoti e da e pod X. Akom iskash opitai s ipchains ili iptables + MySQL
Толкова ли си зле бре пич.? Като гледам кво питащ немощеш се оправи и с 1/5 от игрите за WinL0se