ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
ще си вземам такова дъно правили някакви проблеми освен sounda ами lan? по принцип мразя вградените раб0ти но та ка се случи работя с RedHat 7.3