|
ВНИМАНИЕ: Използвайте форумите на сайта за дa зададете вашите въпроси.
| Въпрос |
| От: mu_to |
Дата: 05/14/2004 |
Тук май нещо се е счупило! Защо ли имам чувството, че това
не са най-новите въпроси???
|
| Отговор #1 |
| От: support (support (a) linux-bg__dot__org) |
Дата: 05/14/2004 |
Кеширания индекс се е развалил. Самият индекс е добре, както
и въпросите и отговорите по тях.
Би трябвало сам да се възстанови до 2-3 минути.
|
| Отговор #2 |
| От: mu_to |
Дата: 05/14/2004 |
Е, за щастие, всичко вече е наред. Супер сте!!!
|
<< courier-imap problem (4
) | gShield (2
) >>
|